У Сумах мер від «Батьківщини» забезпечив пенсіонерам пільговий проїзд у міському транспорті

За наполяганням очільника Сумської «Батьківщини», мера Сум Олександра Лисенка на всіх маршрутах, які обслуговують приватні перевізники, пенсіонерам і учням 1-4-х класів надано право на пільговий проїзд.

Про це повідомляє прес-служба Сумського обласного партійного осередку.

Для власників пенсійних посвідчень вартість проїзду в транспорті становитиме 3 гривні. Школярі сплачуватимуть за проїзд 2 гривні впродовж календарного року, а не так, як раніше – лише в навчальний період.

Члени виконавчого комітету Сумської міськради також перезатвердили вартість проїзду в 4 гривні для решти пасажирів, хоча перевізники вимагали підвищити плату до 5 гривень.

«Сьогодні можна чітко сказати, що наше місто – єдине в Україні, де пенсіонери мають право проїзду за 3 гривні, а діти – право користуватися приватним пасажирським транспортом на пільгових умовах не лише протягом навчального року, а весь рік, – зазначив Олександр Лисенко. – Думка виконавчого комітету незмінна: ми не допустимо підвищення, поки не буде вивчено пасажиропотік і виконано інші вимоги виконавчого комітету, які ухвалювалися».

«Батьківщинівець» також акцентував увагу на важливості контролю за дотриманням перевізниками графіків руху автобусів, особливо в нічний час.

Нагадаємо, в Сумах останніми в країні (в травні цього року) підвищили вартість міських перевезень до 4 гривень.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова