У Рівному військова – «Мавка» презентувала збірку власних поезій

Книгу під назвою «Така, як є. Сповідь між рядками» видали за сприяння фонду «Гарна справа», засновником якого є депутатка міської ради від «Батьківщини» Галина Кульчинська.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Офіцерка ЗСУ Тетяна Камерістова пройшла сходинками військової кар’єри від солдата до капітана, проте ніколи не полишала літературної творчості. Але й гадки не мала, що колись її твори побачать світ, доки про її поетичний хист не дізналася Галина Кульчинська, яка, прочитавши перші вірші, запропонувала видати збірку.

«Благодійний фонд, який я очолюю, називається «Гарна справа». Тому робити приємність людям, творити добро і красу довкола, нас зобов’язує сама назва.

Вибір «Гарної справи» щодо видання першої книжки поезій капітана ЗСУ з позивним «Мавка», був не даремним: сьогодні на презентації книги «Така, як є. Сповідь між рядками» ми побачили і відчули довкола себе багато щирої радості і справжнього щастя. А значить, все, що ми робимо – не даремно!

Вітаю, Тетяно, з прем’єрною книжкою! Щаслива разом з тобою!» – поділилася власними емоціями Галина Кульчинська.

На презентацію книги прийшли військовослужбовці гарнізону, журналісти, письменники, благодійники, артисти, співаки, фотографи та рідні. Не приховувала своєї радості від народження літературного первістка й Таня Камерістова:

«Понад усе на світі я люблю писати. Вірші чи проза, промови чи казки — усе народжується від любові до світу та людей, народжується нестримно й відверто. З дитинства я мріяла бути вчителькою рідної мови, адже не уявляла себе більше ніким. Здобула відповідну освіту, попрацювала трішки за фахом. Однак, обставини змусили залишити вчительське ремесло. Тоді я і вирішила піти до війська, щоб продовжити служити своїй Батьківщині в такий спосіб», – розповіла авторка.

На презентації повідомили,  що кошти від продажу збірки віршів підуть на потреби ЗСУ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова