У Нікополі відкрито громадську приймальню «Батьківщини»

У Нікополі, що на Дніпропетровщині, відкрито громадську приймальню окружної парторганізації ВО «Батьківщина».

Як повідомляє прес-служба Дніпропетровського обласного партосередку, в церемонії відкриття приймальні, що працюватиме на вулиці Богуна, взяли участь очільник обласної парторганізації, голова фракції «Батьківщина» в обласній раді Антоніна Ульяхіна, лідери партійців Нікополя Олександр Разін, Нікопольського району Сергій Ослам, депутати місцевих рад, активісти партії, підприємці міста.


Приміщення нової громадської приймальні освятив ієромонах, військовий капелан, настоятель храма Петра Калнишевського Української православної церкви Київського патріархату отець Меркурій.

Як наголосила Антоніна Ульяхіна, ця громадська приймальня наразі є однією з найкращих на Дніпропетровщині. Очолила її відомий у регіоні підприємець і громадський діяч Олександра Сотула.


«У нашій громадській приймальні ми чекаємо на кожного жителя Нікопольщини, кому потрібна допомога чи порада, хто опинився у скрутному життєвому становищі. У нас безкоштовно надаватиметься юридична допомога. Це будуть не просто консультації, але якщо у людини не вистачає коштів, наші юристи будуть безкоштовно супроводжувати у суді», – розповідає Олександра Сотула.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова