У Дубно пройшов Другий Благодійний футбольний турнір пам’яті Андрія Хижняка

Капітан ЗСУ, член обласного бюро Рівненської організації ВО «Батьківщина», Президент місцевого футбольного клубу Андрій Хижняк героїчно загинув на Миколаївщині у квітні 2022 року.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Вже вдруге дружина Героя Ірина спільно з однодумцями та однопартійцями проводить турнір серед дитячих команд у пам’ять про свого чоловіка. Окрім футбольних баталій організатори провели благодійний ярмарок, зібрані кошти з якого підуть на підтримку 14-ої бригади.

За два дні вдалося визначити переможців змагань:

За 1- е місце кубок отримала команда «Зелені леви» (Почаїв).

За 2-е місце – команда ФК Дубно.

За 3 – є – команда Єврошпон-Смига

За 4-е місце – команда Дубно-2.

Отримали нагороди й команди, що посіли 5,6,7,8 місця.

Ірина Хижняк щиро подякувала і організаторам і учасникам благодійного турніру:

«Дякую УСІМ гостям турніру. Дякую друзям, колегам і знайомим та всім, хто завітав на турнір і вшанували пам’ять Андрія, згадали про нього, про його хороші справи. Дякую GERA виробник спортивного одягу за завжди безумовну підтримку. Дякую всім тим, хто кидав кошти у скриньку. Адже на турнірі розпочали збір коштів НА ДРОН для побратимів мого чоловіка з 14 ОМБр, яким зараз він дуже необхідний.  Дякую волонтерам Ользі Кузнецовій та Благодійному фонду “Волонтери на Конторській”, які не відмовили і завітали до нас на турнір з ярмарком, щоб допомогти зібрати кошти для хлопців. Щиро ВАМ вдячна»!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова