Студенти Дубенського педколеджу відвідали своїх однолітків у Польщі

Цей візит відбувся завдяки проєкту, який четвертий рік втілює БО «Фонд громади міста Дубна «Добробут» спільно з польською організацією «Фундація імені братів Солунських – Кирила і Мефодія». Ініціатива такого партнерства належить члену наглядової ради цього Фонду, депутату Дубенської райради від «Батьківщини» Сергію Гаврилюку.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За словами заступника директора з виховної роботи коледжу Віри Семещук, це хороший досвід і чудова можливість самозростання для наших студентів.

– Цьогоріч темою проєкту для дискусій обрали: «Міграція – проблема чи шанс». Для поляків це дуже актуально, для нас тема надзвичайно важка. Коли ми складали програму, підбирали низку заходів, через призму яких планували розкрити дискусійність теми, – розповіла викладач-психолог педагогічних дисциплін Ангеліна Недільська. – Ми, керівники, вкотре переконалися в тому, що молоде покоління є рушійною силою нашого майбутнього, нашого розвитку. І з ними нам нічого не страшного попереду. Вони настільки гідно все проводили, представляли себе, що ми переконалися, що в нас велике майбутнє.

Задоволений реалізацією фактично свого проекту і Сергій Гаврилюк. За словами «батьківщинівця», щороку спільний обмін думками між молоддю допомагає вибудувати тісні стосунки вже нового покоління й унеможливить повторення історичних помилок в житті двох сусідніх народів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова