«Стрижавські павучки» під керівництвом депутатки-батьківщинівки сплели для фронту понад 700 маскувальних сіток

Понад 700 маскувальних сіток площею близько 30 тисяч квадратних метрів сплели волонтери колективу “Стрижавські павучки” під керівництвом депутатки Стрижавської селищної ради від ВО «Батьківщина» Людмили Мазай.

 

Виготовляти такі сітки почали ще у 2014 році, після початку повномасштабного вторгнення росії в Україну відновили роботу.

Маскувальні сітки плетуть у приміщенні стрижавського ліцею №1, в якому Людмила Мазай працює викладачем історії та правознавства. Працюють щодня, навіть, попри відключення електроенергії. У такому випадку залу освітлюють ліхтарями.

Маскувальні сітки виготовляють різних розмірів. Було і спецзамовлення на військовий літак.

Тканиною для сіток майстринь забезпечують вінницькі підприємці.

Цей матеріал водостійкий, з такого нашим військовим шиють форму. На сітці він міцно тримається і, разом з тим, має вигляд натурального снігу. Ми його перебираємо, дівчата перебирають. Це кропітка дуже праця”, – говорить Людмила Мазай. – А ще в нас є проєкт “Зелена школа” . Ми сортуємо вторсировину: пластик, папір, кришечки, метал. В жовтні провели дві акції, в результаті яких заробили близько 21 тисячу. Кошти передали на закупівлю окулярів для управління дронами.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова