Сотні пасок для українських військових на реабілітації передали «батьківщинівці» Кіровоградщини

Зовсім скоро Великдень – найсвітліше християнське свято. Напередодні цього дня добра, любові та прославлення життя представники ВО «Батьківщина» відвідали лікарняні заклади області, де проходять реабілітацію українські військові.

З нагоди прийдешнього свята партійці передали медзакладам святкову випічку, аби нею пригостили наших Захисників, які після отриманих на війні поранень та травм проходять лікування та відновлюють тут своє здоров’я.

Пацієнти отримають паски в неділю, безпосередньо у день свята. За словами медпрацівників, такий прояв уваги та турботи дуже позитивно впливає на наших захисників. «Позитивні емоції, отримані від святкових подарунків, підіймають настрій нашим пацієнтам та дарують дух свята, що неодмінно впливає і на їх самопочуття» – зазначила працівниця медичного закладу.

«В наш час допомога ЗСУ – першочергове завдання для кожного українця. А окремої уваги потребують військові на реабілітації – це наші Захисники, які ризикуючи власним життям виборювали у ворога на передовій незалежність нашій країні, захищали життя кожного з нас. Тому тут, в тилу, ми маємо прикладати усіх зусиль, аби їм віддячити, допомогти, посприяти їх якнайшвидщому одужанню та пітримати їх морально. Важливо, щоб вони відчували нашу підтримку» – зазначив Василь Скляренко.

Щиро дякуємо усім нашим Захисникам, завдяки яким ми маємо змогу святкувати Великдень!

Кіровоградська обласна партійна організація ВО «Батьківщина» щиро вітає всіх із прийдешнім святом Великодня! Зичимо усім Божої ласка, міцного здоров’я, перемоги та миру!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова