Шаховий турнір на підтримку армії

Депутат від партії ВО «Батьківщина», голова фракції у міській раді Каменя-Каширського Сергій Панасюк – один з організаторів благодійного шахового турніра.

Турнір проходив на підтримку Збройних Сил України з нагоди Міжнародного дня спорту, заради розвитку та миру і відбувся у місті Камені-Каширському. У змаганнях взяло участь 12 учасників.

Переможцем турніру став наймолодший учасник змагань, 8-річний житель міста Каменя-Каширського, неодноразовий учасник та призер обласних змагань, учень ОЗЗСО «Камінь-Каширський ліцей №1» Артем ДМИТРУК.

ІІ місце посів Ігор ПЕТРОВ,

ІІІ місце – Анатолій СВЕРБА.

Серед дівчат перемогу святкувала

Катерина ДМИТРУК.

Переможці в номінаціях отримали в нагороду особисті дипломи, статуетки та медалі.

Учасники шахового турніру хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, котрі віддали життя за волю й незалежність нашої Батьківщини й спільними зусиллями зібрали  кошти, котрі будуть долучені до закупівлі необхідного військового спорядження нашим землякам, воїнам 100-ї Волинської бригади територіальної оборони, які нині боронять східні рубежі рідної держави.

Шаховий турнір був організований спільними зусиллями громадської організації спортклубом «ФОРТЕЦЯ» та Камінь-Каширським МЦФЗН «Спорт для всіх» з метою залучення якомога більшої кількості любителів гри в шахи.

Віримо в доблесні Збройні Сили України!

Наближаємо Перемогу разом!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова