Сергій Робкін: Ми продовжуємо історію, яку почали на 2-й день війни

Подружжя волонтерів – «батьківщинівців» Сергій та Наталія Робкіни  традиційно доставили черговий вантаж для бойових медиків однієї з бригад на донецькому напрямку.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, цього разу адресати отримали вовняні та термоковдри для поранених, а також термохімічні грілки для відігріву тих наших поранених героїв, яких тривалий час не можна було евакуювати з позицій і які вже знаходяться на тій стадії переохолодження, що навіть термоковдра не допомагає відновити нормальну температуру тіла. Термохімічні грілки використовуються медиками у величезній кількості, оскільки задіюється їх одночасно близько двох десятків штук у спеціально виготовлених покривалах з внутрішнім кишенями на липучках, в яких і розміщуються активовані грілки. Тому наявність термохімічних грілок дуже важлива, а їх актуальність точно не знизиться найближчі 2-3 місяці.

Також привезли 40 пар замовлених лікарями кроксів, знеболюючі препарати в ампулах та таблетки для знезараження води, у чому є потреба в необмеженій кількості, 2 інверторні генератори та рацію Мotorola DP4400e.

Окремим пунктом, що зігріває не тільки тіло, а й душу, стали в’язані теплі шкарпетки з особистими записками і солодкими подарунками, а також малюнки від вихованців дитячого садочка. Традиційно не обійшлося і без смаколиків (чай, кава, печиво, вафлі, цукерки, шоколад, енергетики).

«Батьківщинівці» подякували всім, хто долучився до цієї доволі масштабної гуманітарної місії, в тім числі, і колегам – партійцям.

«Ми разом почали цю історію на 2-й день війни, ми її продовжуємо і, впевнений, не зупинимося до самої Перемоги! Величезна подяка всім, хто не “втомився”, навіть тим сусідам, хто перед самим виїздом об 11-й ночі розбудив, щоб передати хлопцям печиво та чай, хоч це і довелося везти дружині на руках всю дорогу, бо місця в авто вже не залишилося навіть на таке. Все довезли, все передали – і вітання, і побажання, і подарунки!», – розповідає Сергій Робкін.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова