Руслан Богдан отримав відзнаку від військовиків за допомогу армії

Народний депутат України, голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» Руслан Богдан отримав відзнаку третього ступеня від командування 74-го окремого розвідувального батальйону Збройних Сил України.

Про це повідомляє прес-служба обласного партійного осередку.

За словами Руслана Богдана, це надзвичайно почесна нагорода, яку він розділяє з усіма «батьківщинівцями»-волонтерами Полтавщини.

«Для мене дуже приємно отримати цю почесну відзнаку. Тяжкі часи переживає наша країна. Чинна влада зробила все для того, щоб наші люди не жили, а виживали. Найскладніше зараз нашим хлопцям, нашим Героям на передовій, а також сім’ям, які чекають на них удома», – каже народний депутат від «Батьківщини».

Дякуючи військовикам за нагороду, Руслан Богдан пообіцяв і надалі допомагати бійцям задля того, аби вони скоріше повернулися додому та долучилися до мирної праці на користь України.

Голова Полтавської обласної парторганізації ВО «Батьківщина» постійно допомагає бійцям, які боронять кордони України на Сході. Так, у липні Руслан Богдан передав армійцям квадрокоптер, а також деяку іншу спеціальну техніку.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова