Рівненський партієць влаштував свято для дітей

Депутат Рівненської міської ради від фракції «Батьківщина» Олександр Нестерук підтримав проведення дитячого свята у місцевому дендропарку.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

Минула неділя подарувала рівненським дітлахам шквал позитивних емоцій від приємного дозвілля. Різноманітні конкурси з призами для переможців, безкоштовний смачний козацький куліш, рамка з холодною водою, аби у спеку можна було освіжитися й багато інших цікавинок чекало наших дітей у парку.

За словами Олександра Нестерука, він довго вагався чи варто у час війни робити подібні заходи:

«Однак, сьогодні, стало зрозуміло – дитинство, це той час, який ми маємо берегти. Час дуже швидкоплинний і його відібрати у наших дітей ми не дозволимо. Сьогодні тисячі татусів оберігають наш спокій. А ми наповнимо місто дитячим сміхом тут, в тилу. Ми варили куліш, захоплювались шоу рятувальників, виготовляли лялькимотанки, а щемалювали листи нашим захисникам. Все вдалося. Безліч посмішок і щасливих оченят», – написав він на своїй сторінці у Фейсбук.

А подякою депутату за це свято став дитячий сміх, який лунав цілий день, та посмішки і дітей, і їх батьків. Всім нам хоч на трішки, але все ж здалося, що ми живемо у мирний час.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова