Рівненська «Батьківщина» провела молодіжний фестиваль

З ініціативи голови Костопільської районної парторганізації ВО «Батьківщина» Сергія Ткачука на Рівненщині відбувся фестиваль «Kostopil Young Fest».

Як повідомляє прес-служба обласного партійного осередку, захід зібрав кілька тисяч містян та гостей. Запросили на свято й народного депутата від «Батьківщини» Сергія Євтушка.

20988810_1652887011390405_1235852894627500737_o

«Справжнє свято в Костополі нині організували місцеві «батьківщинівці», започаткувавши проведення молодіжного фестивалю, який проводитиметься в ці літні дні щорічно. Сьогодні на сцені презентують свої таланти як місцеві колективи, так і виконавці зі всієї України. Мета фестивалю – передати культурні традиції нашій молоді. Зі святом Вас, костопільчани!» – написав депутат на своїй сторінці у Facebook.

Фестиваль проходив у три етапи. Перший – дитячий. У його рамках проводили конкурси з танцями та гігантськими мильними бульбашками. Другий – кольоровий, під час якого гості запускали фарбу в повітря та брали участь у танцювальних флешмобах. Третій етап – музичний. Слухали місцевий гурт «Mentions», львівський «LIANN Band», столичний «KRICHUSS» та чернівецький «Двері боком». Після концерту відбулася святкова дискотека від DJ DMITRY SEER.

«Ми організували цей фестиваль на прохання місцевої молоді. Приємно те, що нам не довелося витрачати гроші, адже творчі колективи погодилися влаштувати костопільчанам свято безкоштовно. Сподіваюся, цей фестиваль стане доброю традицією й відбуватиметься в нашому місті щороку, – розповів «батьківщинівець» Сергій Ткачук.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова