Рій «Дніпровські сердюки» готовий до нових перемог за підтримки «Батьківщини»

Дніпропетровська обласна організація ВО «Батьківщина» передала для рою «Дніпровські сердюки» спеціальний одяг для участі у Всеукраїнській дитячо -юнацькій військово – патріотичній грі «Сокіл» («Джура»).

Про це повідомляє пресслужба обласного паптосередку.

До школи у Дніпрі, де базується рій, завітала особисто лідерка «батьківщинівців» Дніпропетровщини Олена Плахотнік. Вона поспілкувалася з керівництвом навчального закладу, який поки що не має можливості працювати в офлайн – режимі через відсутність укриття, але школярі сили духу не втрачають. І саме рій «Дніпровські сердюки», неодноразовий переможець військово – патріотичних змагань, є візитною карткою школи. Участь у грі «Сокіл» («Джура») для школярів є подією особливо значимою.

«Це не просто гра, вона проводиться з метою виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України як високоморальних особистостей, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства», – зазначила Олена Плахотнік.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова