П’ятихатська громада передала 14 дронів-камікадзе для українських воїнів

14 дронів-камікадзе передала військовослужбовцям 127-ї, 110-ї, 54-ї та 151-ї бригад Збройних Сил України П’ятихатська міська об’єднана територіальна громада.

 

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Міський голова П’ятихаток, начальник координаційного центру підтримки цивільного населення П’ятихатської міської територіальної громади Гілал Ісаєв розповів, що ці безпілотники вони придбали спільно з депутаткою міської ради, керівницею приватного сільськогосподарського підприємства «Каспій» Оленою Ісаєвою.

Окрім того, у Парк-готелі «Каспій» підготували для наших воїнів м’ясо, сало, олію, вареники, різноманітну випічку та інші продукти.

Долучився до формування продуктових пакунків для захисників і голова фермерського господарства «Бруслік» Сергій Бруслік. Від П’ятихатської міської ради для військовослужбовців закупили печиво, чай та каву.

Дрони-камікадзе та продукти доставили нашим бійцям на місця дислокації в районах населених пунктів Покровське на Дніпропетровщині, Покровськ, Краматорськ та Слов’янськ на Донеччині, а також поблизу Харкова.

Саме П’ятихатська громада, яку після останніх виборів  очолив Гілал Ісаєв, перед тим депутат Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина», після початку російської агресії надає постійну допомогу українським воїнам у зоні бойових дій і є в такій діяльності однією з найактивніших на Дніпропетровщині.

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова