Привітання з Днем народження

Сьогодні свій День народження святкує шанована людина, знаний фермер, керівник ТОВ «Городище», депутат Луцької районної ради 7-го скликання (2015-2020 рр.), депутат Волинської обласної ради 8-го cкликання (з 2020-го року) від партії ВО «Батьківщина» – Анатолій Олександрович Никонюк.

Чимало добрих та теплих слів можна висловити Анатолію Олександровичу, який стільки років присвятив справі, що стала успішною та результативною не лише на теренах Волині, але й усієї України, дала робочі місця десяткам, а то й сотням людей. Слова вдячності та поваги щоденно лунають від вдячних працівників та колег, які безперечно пишаються мудрим управлінцем та людиною з великої літери.

Колектив Волинської обласної організації ВО «Батьківщина» щиро вітає Анатолія Олександровича з Днем народження! Від щирого серця бажаємо, щоб мудре керівництво і добре серце ще багато років працювало на благо Україні.

Нехай ніколи Вас не підводить здоров’я, завжди відмінним буде настрій, робота – успішною, а відносини в колективі – теплими та дружніми! Бажаємо любові і розуміння, турботи і тепла, всього найкращого і щастя на довгі роки! Бажаємо переможного року та мирного неба Вам та Вашій родині!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова