Представниці «Батьківщини» стали лауреатами проекту «100 успішних жінок Одещини»

В Одесі відбулось нагородження лауреаток проекту «100 успішних жінок Одещини: разом – до Перемоги!», що був заснований дев’ять років тому Південноукраїнським медіа холдингом. Лауреаток проекту визначали за професійні досягнення у тій чи іншій сфері діяльності, що нерозривно пов’язані з працею задля перемоги України над ворогом.

Голова «Батьківщини» Одеської області Олег Радковський привітав та нагородив номінанток в категорії «Культура і мистецтво».

«Наша країна стоїть на передній лінії боротьби за свою незалежність та свободу. І в цій боротьбі ваша робота неоціненна. Ви створюєте те, що піднімає дух та віру у перемогу нашої нації. Ваші твори, ваші вистави, ваша музика – це дуже важлива частина нашої національної ідентичності, яка надихає та об’єднує українців по всьому світу. Щиру дякую за ваш талант, досягнення та важливий внесок у перемогу нашої країни», – сказав у вітальному слові Олег Радковський.

Варто зазначити, що нагороду в цій номінації також отримала «батьківщинівка», професор Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової, Народна артистка України Віра Ревенко.

Окрім того, в номінації «Освіта та наука» нагороду отримала голова «Батьківщини» Приморського району Одеси Наталя Голубенко, яка є професором Одеського національного університету ім. І.І. Мечникова та доктором педагогічних наук.

Загалом на заході були відзначені жінки, які служать в лавах ЗСУ, фахівці в галузі охорони здоров’я, сфери підприємництва, громадські діячі та волонтери, державні службовці та юристи, спортсмени, дизайнери та журналісти і блогери.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова