До колективу СЦ «Перспектива-Оболонь» звернулися сусіди з будинку на вул. Прирічна з проханням допомогти сусідці Ніні Михайлівні. Ніна Михайлівна — пенсіонерка, у минулому інженерка, яка все життя пропрацювала на будівництві. Зараз їй вже далеко за 80, живе сама і дуже потребує сторонньої уваги та допомоги.
![](https://ba.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/img_4076-225x300.jpeg)
Про це розповів голова районної партійної організації «Батьківщина» Оболоні Володимир Старовойт.
Він зауважив, що на жаль, киянка часто хворіє та важко пересувається, і для того, щоб вийти на вулицю їй потрібні були ходунки.
Окрема вдячність волонтерам та сусідам, які додатково зібрали необхідну допомогу для Ніни Михайлівни. Особлива вдячність Петро і Мазепа / P&M / Петр и Мазепа.