Полтавщина передасть човни, помпи й рятувальні жилети Херсонщині

Це питання підтримали на засіданні постійної комісії з питань бюджету та управління майном, яке провела заступниця голови Полтавської обласної організації ВО “Батьківщина” Лариса Босенко.

У резерві області є речі та засоби, які зараз більше потрібні на півдні: човни, помпи, рятувальні жилети і круги. Щоб погодити це питання члени комісії зібралися в екстреному порядку.

“Сьогодні немає болю людей з Херсонщини, є спільний біль усіх українців. Разом з колегами швидко організувалися і підтримали питання, щоб допомогти територіям, які потрапили під підтоплення. Рятувальники та правоохоронці області активно допомагають евакуюватися людям та залучені до аварійних робіт. В області є резерви для розміщення людей у місцях компактного проживання. Волонтери збирають воду й гуманітарну допомогу. Люди згуртувалися, як і в перші дні повномасштабної війни. Ми маємо один великий дім – Україну, тому й разом про нього дбаємо, разом і відбудуємо”, – підсумувала роботу комісії заступниця голови Полтавської обласної організації ВО “Батьківщина” Лариса Босенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова