Побували на благодійному концерті завдяки «батьківщинівцям»

У Тернопільському академічному драматичному театрі ім. Т. Шевченка відбувся благодійний концерт «Відчинилося життя».

Концерт пройшов за участю оркестру Львівського Національного театру ім. Марії Заньковецької, під орудою Народного артиста України Богдана Мочурада.

У ньому взяли участь незрячі солісти з різних куточків України: Львова, Рівного, Полтавщини, Кривого Рогу, Миколаївщини, Вінниці, Хмельницького, Києва. До слова, це єдиний оркестр в Україні, який працює з незрячими солістами. «Ті, що підкорили темряву» завітали з місією зібрати кошти для ЗСУ.

На вечір талантів, людей із неймовірною енергією та вірою у нашу Перемогу завітали й ті, хто змушений був покинути свої домівки, тікаючи від російської навали. Жінки і діти знайшли прихисток у Тернополі, і від початку повномасштабного вторгення намагаються обжитися в обласному центрі на заході України.

«Завдяки добрим і талановитим людям разом із донечкою мала можливість бути присутньою на чудовому благодійному концерті, кошти з якого будуть передані для потреб ЗСУ. Дякую Миколі Сліпченку, голові Кременецького районного осередку партії «Батьківщина» за запрошення на цей чудовий захід. Власне, саме тут, співпереживаючи кожну пісню, змогла відчути різний спектр емоцій та почуттів. Було круто! Разом переможемо, обовязково!», – ділиться враженнями Мирослава Колтонюк.

«Від імені переселенців щиро дякуємо Ользі Колос та Миколі Сліпченку за можливість побувати на такому концерті. Без вашої фінансової підтримки ми навряд чи змогли б собі таке дозволити. Ви стали особливими людьми для переселенців, які постраждали внаслідок російської агресії.Тільки завдяки вашим щирим серцям ми маємо приміщення і меблі для нашого хабу.А сьогодні ще мали можливість відвідати театр. Концерт сподобався усім: і дорослим, і дітям. Разом до перемоги!», – каже Ольга Феленко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова