Підрахунок голосів на виборах у Святогірській ОТГ контролюють спостерігачі від «Батьківщини»

Представники ВО «Батьківщина» на правах незалежних спостерігачів стежать за дотриманням закону за підрахунком голосів працівниками територіальної виборчої комісії у Святогірському ОТГ Донецької області, де 31 жовтня відбулися проміжні місцеві вибори.

Як повідомив очільник «Батьківщини» на Донеччині Антон Дроздов, передвиборчі перегони не відрізнялися чистотою, а деякі рішення Святогірської ТВК викликають сумніви.
«Ситуація в ОТГ напружена через можливе видобування сланцевого газу. Окремі політичні сили виступають проти: конфліктують із Нафтогазом і намагаються заблокувати видобуток. Йде серйозна політична боротьба. Тому «Батьківщина» разом із місцевими журналістами та правоохоронцями приділяє максимальну увагу контролю над прозорістю підрахунку голосів. Партія тут не має своїх кандидатів, але є послідовна і принципова позиція щодо дотримання закону та демократичних принципів», – повідомив Антон Дроздов.
Нагадаємо, на 6 окрузі (Хрестищенський старостинський округ) обирають двох депутатів міської ради. Загалом у виборах взяли участь 16 кандидатів. Обидві виборчі комісії взято під цілодобову охорону. Безпосередньо в день виборів до охорони безпеки та громадського порядку було залучено близько 70 поліцейських та військовослужбовців Нацгвардії. З початку виборчого процесу було зареєстровано кілька порушень, зокрема ушкодження агітаційних матеріалів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова