Підготовку до нового опалювального сезону обговорили на засіданні профільної комісії під головування Сергія Бєлашова

25 травня в обласній раді відбулось засідання постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

На порядку денному було 14 питань порядку денного, якірозглянули за 2 години роботи. Присутні заслухали інформаціюв.о. директора ДП “Агентство місцевих доріг ПолтавськоїобластіМихайла Суржка про перспективи ремонту доріг. Коштів з Державного дорожнього фонду цьогоріч спрямованобільше, ніж у 2022 році. Тому агентство продовжить ремонтніроботи на визначених ділянках. Також є запити від громад, якіготові ремонтувати дорожнє покриття на умовахспівфінансування. До розгляду цього питання комісіяповернеться у липні.

Під час засідання Сергій Бєлашов наголосив, що до початкунового опалювального сезону залишилося всього 4 місяці, тому підприємства житлово-комунального господарства повинніактивно готуватися до цього періоду.

Комунальні підприємства повинні покращити роботу з боржниками, аби не допускати зростання заборгованості й матиресурси для вчасних ремонтних і профілактичних робіт”, – наголосив голова посійної комісї та подякував колегам за конструктивну роботу й плідну підготовку до сесії обласноїради!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова