Олексій Рябчин на Вінниччині: Люди не довіряють нинішній владі

Днями народний депутат України від «Батьківщини» Олексій Рябчин провів низку робочих зустрічей у Вінницькій області.

Про це повідомляє прес-служба обласної парторганізації ВО «Батьківщина».

«Два останні дні працював «у полях» і знову на вже майже рідній Вінниччині. На кожній зустрічі я бачив колосальну недовіру до нинішньої влади. І це на Вінниччині, яку традиційно вважають вотчиною нинішніх голови держави та прем’єр-міністра. Найбільш болючі проблеми скрізь однакові: низькі пенсії, відсутність роботи та перспектив життя в селі та в малих містах, погані дороги та, звісно ж, підвищені тарифи, які буквально витягують з кишень українців останнє», – написав на Фейсбук-сторінці Олексій Рябчин.

Перебуваючи на Вінниччині, народний депутат від «Батьківщини» зустрівся з жителями й трудовими колективами міста Брацлава, разом із депутатами Вінницької облради Олегом Мейдичем та Владиславом Роєм відвідав Оратів і Немирів.

«Усіляко намагався донести до людей основні постулати Нового курсу Юлії Тимошенко та показати той вихід із ситуації, який вона з командою бачить. Люди уважно слухають, ставлять запитання, просять роздаткові матеріали. Особисті зустрічі допомагають підвищити рівень довіри. Людям довго обіцяли золоті гори й не виконували цього. Це треба змінити!» – заявив Олексій Рябчин.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова