Олексій Кучеренко: Друга половина жовтня, нічні заморозки, а опалення у квартирах немає

Сьогодні немає централізованого інформаційного центру, який би сказав, що відбувається. Рішення про старт опалювального сезону мають приймати органи місцевого самоврядування. І на них технічно «перевели стрілки», аби зробити їх винними.

Про це на персональному сайті заявив народний депутат від «Батьківщини» Олексій Кучеренко, передає пресслужба столичного партійного осередку.

«Я себе ставлю на місце будь-якого мера: потрібно знайти гроші, щоб запустити опалення, почати платити «Нафтогазу», зробити передоплату відповідну, отримати банківські гарантії, розуміючи, що з населення я отримаю гроші лише в грудні! Мери зараз на повному «шпагаті», у них немає грошей в місцевих бюджетах. Вони економлять, а тому будуть всіма правдами і неправдами відтерміновувати цей момент», – зазначив політик.

Депутат переконаний, що основна причина такої ситуації полягає у монопольному становищі НАК «Нафтогаз України» і шаленої ціни на газ, яка не відповідає критеріям платоспроможності.

«Запитайте у будь-кого, хто не має центрального опалення, а споживає «опалювальний» газ у себе вдома. Переважна більшість населення – небагате і не включило газ. Люди прекрасно розуміють, скільки будуть платити за рахунками», – зауважив Олексій Кучеренко.

«Батьківщинівець» розповів, що днями в новому київському будинку сталася аварія у внутрішній мережі, а у мешканців згоріли дроти й щитова. Людям виставили рахунок на 18 тис. грн.

«У них будинок на 36 квартир, по 500 грн на кожну квартиру. А чому трапилася сама аварія? Тому що народ включив електрику і почав нею опалюватися! Високими цінами «загнали» і мерів, і людей. І вони будуть робити все, аби відтягнути цей момент», – сказав Олексій Кучеренко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова