Олександра Сотула: Люди на Нікопольщині дуже потребують додаткової уваги

Депутатка Дніпропетровської обласної ради Олександра Сотула вчергове відвідала Нікополь.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

«Батьківщинівка» поспілкувалася з депутатами – однопартійцями Віталієм Журавльовим, Володимиром Пилипенком, місцевим активом. Спільно обговорили найважливіші питання. Заступник голови Нікопольськоі міської ради Віталій Журавльов розповів про роботу, яка ними ведеться для забезпечення життєдіяльності громади, яка мусить виживати у прифронтовій зоні, подачі питної води, надання негайної допомоги населенню після обстрілів житлових будинків та соціальних установ.

Олександра Сотула також зустрілася з благодійниками та волонтерами Оксаною Дронь та Олександром Вiтьком, які постійно працюють над питаннями допомоги Збройним Силам України та малозабезпеченим сімʼям, і передала  матеріальну допомогу для військових, які захищають кордони нашої держави.

Цього ж дня «батьківщинівка» відвідала і Червоногригорівську територіальну громаду, де поспілкувалася з її головою Олександром Прокопенком. На сьогоднішній день залишається актуальною велика проблема з постачанням питної води населенню. Але в цілому громада забезпечується всім необхідним для уникнення кризових ситуацій.

Також Олександра Сотула зустрілася з місцевим партійним активом, провела прийом громадян, прийняла їхні звернення.

«Другий рік триває війна. Нікопольський регіон є одним з найскладніших регіонів Дніпропетровської області, адже розташований у зоні активних бойових дій. Люди тут дуже потребують додаткової уваги, допомоги, у тому числі, гуманітарної та психологічної. Саме тому я намагаюся тут бувати особисто якомога частіше», – зазначає депутатка.

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова