Олександр Романовський: Продавати землю – це велика помилка в умовах сьогодення України

На Луганщині вважають, що не слугам вирішувати, чи продавати землю, а господарям – українському народу!

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, про це заявив місцевим ЗМІ лідер обласної «Батьківщини» Олександр Романовський.

Політик розповів про можливі наслідки поспішного прийняття закону про ринок землі, зазначивши, що ціна землі в країні, де йде війна, значно нижча, аніж має бути. До того ж, в Україні немає ефективної системи протидії монополіям у земельній сфері.

«Пропонований урядом та Президентом законопроект відкриває шлях до того, що вся земля опиниться в руках десятка людей, які потім встановлюватимуть будь-які ціни на сільськогосподарську продукцію. Тобто, ми можемо забути про якісні та доступні продукти власного виробництва», – сказав «батьківщинівець».

Політик додав, що урядовий законопроект відкриває шлях до продажу землі іноземцям.

«Придбання землі іноземцями означає, що нашу країну зможуть використовувати, як дешевий сировинний придаток, виснажуючи чорноземи, користуючись дешевою робочою силою, не приділяючи уваги розвитку села та вирішенню нагальних проблем. Продаж землі – це незворотній процес, продавши раз – втратимо назавжди», – обурився політик.

Олександр Романовський додав, що спочатку треба перейняти досвід рівності всіх громадян перед законом і беззаперечної поваги до закону, як в провідних державах, а вже потім приймати доленосне рішення, яким є відкриття ринку землі.

«Наша політична сила завжди стояла на захисті інтересів українського народу, ми боротимемося до останнього», – сказав політик.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова