Олександр Романовський отримав нагороду від лікарів Рубіжного

Голова Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський отримав від медпрацівників Рубіжного медаль «Допомога, Милосердя, Благодійність».

«Складно висловити емоції, адже допомагаємо і я, і мої однодумці не за медалі, а від душі!» – зазначив Олександр Романовський.

Як повідомляє пресслужба Луганського обласного партосередку, медаль «Допомога, Милосердя, Благодійність»- це не державна нагорода, вона створена і виготовлена ​​на замовлення колективу інфекційного відділення Рубіжанської лікарні на чолі з Ольгою Мартиненко.

«Я щиро дякую колективу відділення за їх роботу, яку, без жодного перебільшення, вважаю подвигом. Вони врятували не одне життя, враховуючи і моє. Вони продовжують виконувати свій обов’язок перед людьми, без страху, без сумнівів дають бій підступній хворобі. Дивлячись на цих тендітних, але таких сильних духом жінок, ми не маємо морального права опускати руки, нехтувати захисними заходами, не повинні залишатися осторонь, якщо можемо підтримати!» – зазначив «батьківщинівець».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова