Олександр Бродський: Підтримувати медиків рівнозначно важливо, як і військових

російська армія провалила кремлівські цілі та попри цей факт продовжує вести головні бойові дії на Донбасі та півдні України. Крім цього, ворог щоденно обстрілює цивільне населення. Наші пріоритети захищати священну українську землю та підтримувати медичну галузь. Це надважливо, оскільки лікарі щосекунди рятують поранених.

Про це заявив захисник України, депутат Київради від «Батьківщини» Олександр Бродький. Про це повідомляє пресслужба столичної партійної організації.

«Сьогодні ми, завдяки очільнику «Батьківщини» в Києві Валерію Дубілю, разом з командою відвідали з гуманітарною місією три столичні медичні заклади: Київська міська клінічна лікарня №9, Інститут урології НАМН України та КНП Київська міська клінічна лікарня №18», — сказав депутат.

За його словами, Україну покинули мільйони біженців, переважно жінки та діти. Всі, хто залишився на рідній землі щодня ризикують життям.

«Ворог безпринципний. Він атакує цивільні об’єкти: багатоквартирні будинки, школи, дитсадки… Тому маємо робити все від нас залежне, аби захистити наші кордони та наших людей. А також забезпечити всім необхідним лікарні, шпиталі та госпіталі», — підкреслив він.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова