Олег Радковський зустрівся з головою міста Рені

В рамках робочого візиту до півдня Одеської області Олег Радковський відвідав Ренійську громаду та зустрівся з міським головою Ігорем Плєховим.

Під час зустрічі, в якій також прийняли участь депутат Ізмаїльської райради, керівником партосередку району Ігор Лиманський, депутатка райради Алєт Усамова, член виконкому і багаторічна керівниця «Батьківщини» міста Рені Марія Трофіменко та голова партійної молодіжки області Сергій Шутов, політики обговорили ряд питань життєдіяльності громади та допомогу переселенцям, що проживають в ній.

«Розуміючи важливість допомоги людям, які через війну були змушені покинути свої домівки, ми привезли в Рені продуктові набори від БФ «Шляхетна справа», члена нашої партійної команди Сергія Шутова. Також обговорили з міським головою Рені взаємодію в гуманітарному напрямку, адже допомога людям потрібна постійно», – розповів Олег Радковський.

Варто зазначити, що керівниця партосередку «Батьківщини» в громаді, Марія Трофіменко разом з командою, та за підтримки міського голови, співпрацює з іноземними благодійними організаціями для допомоги ВПО та малозабезпеченим сім’ям.

Окрім того, Олег Радковський зустрівся з партактивом громади.

«Наша команда в Рені допомагає волонтерському центру, підтримує інтеграцію переселенців в нове суспільство і ця робота є дуже важливою. Марія Миколаївна є тим професіоналом, котрий чітко розуміє як саме побудувати процес роботи, аби отримати максимальний результат», – зазначив Олег Радковський.

На завершення візиту до Ренійської громади політики особисто передали допомогу переселенцям та багаторічним членам партії.

Команда «Батьківщини» Одещини працює в гуманітарному напрямку з перших днів повномасштабної війни, бо саме єднання та взаємодопомога допомагають Україні перемагати ворога.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова