Олег Радковський привітав колектив одеської лікарні «водників» зі 100-річчям закладу

Одна з найвідоміших лікарень на Одещині: колишня лікарня «водників», а зараз — Одеський обласний клінічний медичний центр, відзначає цього року своє 100-річчя. Щороку лікарі медзакладу виконують тисячі операцій та надають допомогу десяткам тисяч пацієнтів.

З нагоди ювілею в медичному центрі відбулось урочисте нагородження колективу з боку обласної влади.

Багаторічний директор закладу Вадим Шухтін привітав колектив з важливим ювілеєм та зазначив, що незважаючи на війну лікарі та медичний персонал сумлінно працюють задля надання якісної та своєчасної допомоги усім, хто її потребує.

«В нашому центрі працюють досвідчені та професійні лікарі – серед яких багато докторів та кандидатів медичних наук, лікарів вищої категорії та відмінників охорони здоров’я і заслужених лікарів України. Також ми активно долучаємо молодих спеціалістів. Наше головне завдання збереження та порятунок людських життів», – заначив Вадим Шухтін.

Перший заступник голови Одеської обласної ради Олег Радковський та заступник голови Одеської ОВА Олександр Харлов вручили кращим співробітникам медзакладу нагороди, відзнаки та почесні грамоти.

Олег Радковський у вітальному слові висловив подяку лікарям та медперсоналу за їх щоденну роботу та допомогу людям.

«Століття закладу – це тисячі врятованих життів, величезний внесок у підтримку здоров’я та розвиток медичної науки країни. Бажаю вам успіхів, нових професійних досягнень та невичерпного запасу сил у вашій благородній місії збереження людського здоров’я. Нехай кожен ваш день буде наповнений гордістю за власний внесок у благополуччя нашого суспільства», – сказав Олег Радковський.

Окрім особистих нагород, «Почесною грамотою» обласної ради був відзначений увесь колектив Одеського обласного клінічного медцентру, яку Олег Радковський вручив директору закладу Вадиму Шухтіну.

На урочистому заході також були присутніми депутат облради Олександр Барський та заступник голови «Батьківщини» Київського району Одеси Валерій Джупій.

Ювілей лікарні став нагадуванням про важливість громадської підтримки та відданості медичному персоналу. Ця подія не лише відзначила досягнення минулого, але й вказала на напрямки для майбутнього розвитку медичного галузі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова