Олег Радковський: «Молода гвардія» має стати перлиною дитячого таборування та відпочинку

Першого червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. З нагоди свята в Українському дитячому центрі «Молода гвардія» в Одесі відбувся футбольний турнір дитячих команд міста та області.

Поки одні діти змагались за перемогу у футбольному турнірі, інші мали змогу відвідати майстер-класи від навчальних закладів міста. Діти змогли спробувати себе в майбутній ролі майстра по ремонту, кухара, перукаря і навіть поліцейського чи нацгвардійця.

По завершенню змагань відбулось урочисте нагородження команд. На запрошення керівництва дитячого центру привітати майбутніх чемпіонів приїхав перший заступник голови Одеської облради Олег Радковський, який разом із заступником директора центру «Молода гвардія» Миколою Степанченко та головою БФ «Шляхетна справа» Сергієм Шутовим нагородили команди учасників футбольного турніру медалями, кубками та солодкими подарунками.

Після офіційної частини нагородження учасників турніру усіх дітей чекали розваги на ігрових майданчиках та шоу-експериментів від «Школи наукових чудес».

Поки діти відпочивали та насолоджувались святом, з організацією якого допомогли і «Батьківщинівці» – БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова та БФ «Рідний берег» Олега Радковського та Михайла Поживанова, політики поспілкувались з керівництвом дитячого центру «Молода гвардія» – заступниками директора Миколою Степанченко та Олександром Хмільківським щодо стратегії розвитку закладу. В обговоренні також прийняли участь голова «Батьківщини» Одеського району Сергій Білюк, заступник голови партосередку Київського району міста Валерій Джупій, депутат Фонтанської ОТГ Сергій Веселов та голова БФ «З Одесою в серці» Анатолій Коломієць.

Як зазначив Олег Радковський, дитячий центр «Молода гвардія» цього року відзначатиме своє сторіччя і є найбільшим та найперспективнішим закладом для відпочинку, лікування та спортивного розвитку дітей в Україні.

«Молода гвардія» має стати перлиною дитячого таборування. Для цього у закладу є все – гарна територія, різноманітні спортивні секції та морське узбережжя. Але на сьогодні дитячий центр потребує модернізації. Керівництво закладу вже розробило декілька концепцій розвитку, які ми сьогодні обговорили, але не вистачає фінансування. Наша команда допоможе з розробкою бюджетної програми розвитку закладу для виділення коштів на її реалізацію», – розповів Олег Радковський.

За словами політика, команда «Батьківщини» Одещини разом з Головою партії Юлією Тимошенко ініціюватиме проведення виїзного засідання комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів в «Молодій гвардії» для напрацювання плану розвитку закладу та його фінансування з бюджету країни.

«Перший заступником голови соціального комітету Верховної Ради є наш однопартієць Михайло Цимбалюк, в комітеті також працює Лідер нашої партії Юлія Тимошенко, тому я впевнений, що нам вдасться розробити програму розвитку дитячого центру та отримати її фінансування. Наші діти мають відпочивати та розвиватись в найкращих умовах, а ми маємо зробити все, для створення таких умов», – додав Олег Радковський.

Також політик відмітив, що з керівництвом «Молодої гвардії» було обговорено можливість будівництва на території закладу Пластового центру.

Окремо варто зазначити, що свого часу «Батьківщина» Одещини вже захистила дитячий центр «Молода гвардія» від захоплення. У 2007-2010 роках у закладу хотіли відібрати половину території – 20 гектарів на мальовничому Чорноморському узбережжі. Тодішній голова фракції «Батьківщина» в Одеській обласній раді Сергій Веселов, разом з народними депутатами від партії Олегом Радковським та Андрієм Кожем’якіним відстояли дитячий центр та не допустили дерибану землі на якій він розташований. Окрім того, в ті роки за сприяння «Батьківщини», була розроблена програма фінансування путівок до дитячого центру за рахунок держави для дітей з малозабезпечених родин та проведено переобладнання системи опалення закладу з мазуту на газ.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова