Очільник Черкаської «Батьківщини» взяв участь у звітній конференції Федерації дзюдо та боротьби самбо області

Голова Черкаської обласної парторганізації ВО «Батьківщина», президент Федерації дзюдо і боротьби самбо Черкаської області Юрій Тренкін під час звітної конференції відзвітував про діяльність організації, проаналізував результати, яких вдалося досягнути за 2020-2023 роки та обговорив із тренерами плани роботи на наступний рік.

Про це інформує пресслужба Черкаського обласного партосередку.

За словами Юрія Тренкіна, незважаючи на складний період, всі заплановані Федерацією змагання були проведені вчасно та на належному рівні. За звітний період черкаські спортсмени взяли участь у 20 змаганнях обласного рівня, 16 всеукраїнських та у 10 міжнародних турнірах. Черкаські дзюдоїсти і самбісти здобували призові місця на Кубках Європи і Світу, ставали призерами Чемпіонатів Європи і Світу.

«Сьогодні під час конференції тренери обговорювали важливі питання, які необхідно вирішити найближчим часом. Для рішення окремих з них, я, як голова Федерації дзюдо і боротьби самбо області, буду звертатися на рівні Федерації України та Верховної ради України», – зазначив Юрій Тренкін.

Під час заходу Юрій Тренкін вручив відзнаки та грошові премії кращим тренерам та спортсменам, які у 2023 році гідно представляли Федерацію на міжнародній та всеукраїнській арені.

Юрій Тренкін також вручив 5 комплектів кімоно та сертифікат на тренажер (бігова доріжка) для вихованців комплексної КДЮСШ «Вікторія»).

 

 

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова