Очільник Черкаської «Батьківщини» передав меру Бидгоща пам’ятну відзнаку

Голова Черкаської обласної парторганізації Юрій Тренкін, секретар Черкаської міської ради передав меру Бидгоща Рафалу Бруск пам’ятну відзнаку «За звитяги в ім’я Черкас. Остафій Дашкович» І ступеня.

 

Про це інформує пресслужба обласного партосередку.

 

Під час зустрічі із польськими партнерами Юрій Тренкін подякував громаді міста Бидгощ за фінансову та гуманітарну підтримку Черкас у скрутні для країни часи.

«Дякуємо за активну підтримку Черкас з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Надання громадою Бидгоща допомоги Черкасам, які стали другою домівкою для тисяч переселенців, своєчасна і важлива для забезпечення життєдіяльності нашого міста», – зазначив Юрій Тренкін.

 

У свою чергу керівництво Бидгоща передало Юрію Тренкіну медаль Казимира Великого, якою міська рада Бидгоща нагородила місто Черкаси  у квітні 2022 року. Від імені ради медаль вручила її очільниця Моніка Матовська.

Нагадаємо, у період повномасштабної війни саме Бидгощ  був одним із перших міст-побратимів, яке навадало допомогу Черкасам, зокрема доставляли продукти харчування, засоби гігієни, одяг, спеціальні дитячі ліжечка тощо. У Бидгощі для Черкас зібрали велику партію медикаментів, які були передані в Третю міську лікарню швидкої медичної допомоги.

Також від польських партнерів Черкаси отримали зовнішні зарядні пристрої, ліхтарики та інші речі, які необхідні для наших захисників.
Місто-побратим Бидгощ надав фінансову допомогу місту Черкаси у вигляді цільової дотації у розмірі сто тисяч злотих, призначеної для надання громадянам гуманітарної допомоги у зв’язку із збройним конфліктом на території України. За рахунок коштів, виділених громадою міста Бидгощ, придбано важливе обладнання для КНП «Черкаська міська інфекційна лікарня.
Спільно реалізовано освітні та культурні проєкти.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова