Нове обличчя «Сонячного світу» від «батьківщинівців»

Команда ВО «Батьківщина» допомогла оновити фасад приміщення громадської організації «Сонячний світ» у місті Кам’янське.

Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.

Оновлена будівля, яка стала затишним і зручним гніздечком для багатьох дітей, засяяла новими яскравими барвами, які покращують настрій та радують око.

Дитяча громадська організація «Сонячний світ», керівником якої є Микола Трофімов, діє у Кам’янському з 2009 року. Вона декларує альтернативу звичайній загальноосвітній школі та дошкільним закладам.

На сьогодні у складі організації перебувають 52 дітей з декількох категорій: переселенці з територій, де ведуться активні бойові дії, діти з дитячих будинків сімейного типу і з багатодітних та малозабезпечених родин. Для дорослих всі вони – просто звичайні діти. Тут допомагають забезпечити їх одягом, взуттям, іграшками, організовують свята з подарунками.

Функціонують гуртки різного спрямування – англійська мова, образотворче мистецтво, підготовка до школи, хореографія, математика.

Команда «Батьківщини» неодноразово надавала ГО «Сонячний світ» найрізноманітнішу допомогу – від благоустрою прилеглої території до подарунків для дітей на святкові заходи.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова