Наталія Ромашова: Через війну галузь медицини гостро потребує підтримки

В Києві продовжується щоденна гуманітарна місія волонтерської команди «Батьківщина». Робимо все, що в наших силах аби наблизити перемогу та мир на просторах України! Кожного дня докладаємо всі зусилля аби допомогти медичним закладам.

Про це заявила заступниця голови «Батьківщини» Києва Наталія Ромашова після передачі медичного вантажу пʼятьом медичним закладам Києва та громадській організації.

«Лише за один день, ми з волонтерським крилом «Батьківщини» Києва передали інвалідні візки, витратні медичні матеріали та БАДи в Інститут ендокринології та обміну речовин ім. В.П. Комісаренка НАМН України, Дитячу клінічну лікарню №3 Солом’янського району, Інститут епідеміології та інфекційних хвороб, Центр первинної медико-санітарної допомоги «Русанівка» Дніпровського району, Центр первинної медико-санітарної допомоги №3 Дніпровського району та ГО Асоціація ОСН», — зазначила вона.

Наталія Ромашова підкреслила, що підтримка закладів охорони здоров’я здійснюється за сприяння очільника «Батьківщини» Києва, першого заступника Комітету ВР з питань здоровʼя нації Валерія Дубіля.

«Кожна медична установа має специфічні потреби, які ми намагаємося оперативно закрити. Наприклад, одна з лікарень, де ми були з медичним вантажем має дитяче паліативне відділення. Цей сектор медицини передбачає комплексний підхід: медичну, психологічну, соціальну, духовну допомогу до хворої дитини, якій встановлено діагноз із невиліковним захворюванням. Під час війни таким відділенням надзвичайно складно. Будемо триматися разом та підтримувати всіх, хто до нас звернувся», — додала вона.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова