Напередодні святкування Великодня депутат Полтавської обласної ради Миколай Корецький передав нову серію подарунків дітям та дорослим з інвалідністю

У Чистий Четвер депутат Полтавської обласної ради від ВО «Батьківщина» Микола Корецький вітав з Великоднем тих, хто найбільше потребує нашої уваги. Продуктові набори отримали діти та дорослі громадської організації Асоціації інвалідів дитинства «Новий дім».

Частина продуктових наборів була передана у Спасо-Преображенському Храмі, а частина доставлена по домівках.

Також напередодні свята відбулось нагородження переможниці кулінарного конкурсу від газети «Для дому та сім’ї», спонсором якого також виступив обласний депутат. У конкурсі перемогла Раїса Єрофіївна Кірнос з чудовим рецептом запеченого м’яса, яка отримала сертифікат на 1000 грн. та продуктовий набір.

Вся подія відбулася у Чистий четвер, тому що Серед днів Страсного тижня Великий четвер займає особливе місце. Цього дня Церква згадує Тайну Вечерю Господа Ісуса Христа з Його учнями – апостолами. На Тайній Вечері Спасителем було встановлено головне церковне Таїнство – Таїнство Євхаристії або Причастя, під час якого всі віруючі у вигляді хліба та вина споживають справжні Тіло та Кров Христові. Спаситель зібрав учнів Своїх, та вирішив навчити їх найголовнішому – смиренню і любові.

«Саме тому Світле Воскресіння заведено наповнювати добрими справами, збагачуватися духовно, допомагати ближньому, дарувати надію і підтримувати віру в серцях на щасливе майбутнє, – каже Микола Борисович. –  Від щирого серця хочу привітати всіх з прийдешнім славним святом Великодня! Бережіть себе і будьте здоровими!

Зі святом світлої Пасхи! Христос Воскрес! Воістину Воскрес!».

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова