На Волині «Батьківщина» підтримала чемпіонат України з веслування на байдарках та каное

Фракція ВО «Батьківщина» у Ковельській міськраді підтримала проведення в місті чемпіонату України з веслування на байдарках та каное.

Про це повідомляє прес-служба Волинської обласної парторганізації.

Ковель_чемпіонат 1

У чемпіонаті взяли участь більше півсотні юнаків та дівчат 1999-2002 років народження з різних регіонів України.

«Спорт – це не просто заняття, це стиль життя. Цьогоріч на турнір з’їхалися найсильніші веслувальники з усієї України. Приємно було спостерігати, як діти демонструють майстерність, силу та впевненість на воді», – розповів депутат міськради «батьківщинівець» Микола Гнатюк.

Учасники проходили дистанції у 200, 500 та 1000 метрів на байдарках-одиночках і четвірках. Чемпіонат тривав протягом чотирьох днів. Для багатьох хлопців і дівчат він став першим серйозним випробуванням у їхньому спортивному житті.

Перемогу на воді річки Турії здобули юні веслувальники Херсонської області. Волиняни отримали 5 золотих медалей чемпіонату й посіли друге загальнокомандне місце. Третіми за кількістю командних балів стали спортсмени Львівщини.