У Вінниці під головуванням «батьківщинівця» відбулося засідання бюджетної комісії

Депутат Вінницької обласної ради від «Батьківщини» Геннадій Мазур 5 липня провів засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм.

Як повідомляє прес-служба Вінницької обласної партійної організації, у роботі комісії взяв участь депутат обласної ради від «Батьківщини» Сергій Лановик.

Одним із важливих питань порядку денного був розгляд розпорядження голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2018 рік». Цим розпорядженням передбачається перерозподіл видатків обласного бюджету між головними розпорядниками коштів та передача субвенцій із місцевих бюджетів.


«Постійна комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм приділяє серйозну увагу системі моніторингу та оцінки доцільності використання бюджетних коштів, їх впливу на соціально-економічний розвиток регіону», – зазначив Геннадій Мазур.

Відповідно до плану роботи обласної ради на 2018 рік комісія розглянула питання щодо виконання діючих обласних програм, а також ефективності використання коштів обласного бюджету, виділених на програми 2016-2018 років. Комісія також підтримала питання щодо встановлення в приміщенні обласної ради ліфта-підйомника для осіб з інвалідністю.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова