На тлі реалій воєнного часу проблема ВІЛ/СНІД поглиблюється

Керівник Запорізької «Батьківщини» Владислав Куценко з робочою поїздкою відвідав відділення «Запорізький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні.

На цей підрозділ покладені функції планування, отримання, розподілу швидких тестів, тест-систем для діагностики ВІЛ, антиретровірусних препаратів для забезпечення безперервного лікування інфікованих осіб. Крім того, відділення надає психологічну та соціальну підтримку, практичну допомогу ВІЛ-інфікованим. Постійно ведеться епідмоніторинг, анкетування з різних питань, дослідження випадків інфікування ВІЛ.

«Більшість молодих людей вважають, що проблема ВІЛ/СНІД – щось далеке й таке, що ніколи їх не торкнеться. На жаль, факти доводять протилежне – кількість виявлених випадків ВІЛ-інфекції зростає. Відділення «Запорізький обласний центр з профілактики та боротьби зі СНІДом» Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні сьогодні повністю забезпечує лікування хворих на цю недугу. Тут працює злагоджена, професійна команда, яка щоденно доводить тисячам запорізьких пацієнтів: ВІЛ – це не вирок. Дякую медикам за їх роботу, – наголосив Владислав Куценко.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова