На Прикарпатті СБУ чинить тиск на представників «Батьківщини»

Днями на Івано-Франківщині сотні членів партії ВО «Батьківщина» отримали повістки й телефонні дзвінки з вимогою з’явитися до територіальних підрозділів Служби безпеки України.

Як повідомляє прес-служба, про це йдеться в заяві Івано-Франківської обласної парторганізації.

«Партія ВО «Батьківщина» протягом 20 років вибудовувала відповідно до свого статуту партійну структуру, яку ви називаєте «пірамідою». На теренах області, як, і по всій Україні, на місцях діють первинні, міські, районні, окружні, обласна партійні організації, які під час передвиборних процесів стають штабами, а партійці згідно з цією структурою – активістами, агітаторами, членами виборчих комісій, спостерігачами», – наголошується в заяві.

В Івано-Франківській обласній «Батьківщині» розуміють причину нинішнього масового переслідування партійців: Петру Порошенку аж ніяк не «світить» вихід у другий тур виборів, бо він програє Юлії Тимошенко. Тож агонія поразки заставляє чинити тиск на «Батьківщину», на простих партійців-активістів, які проводять агітацію за свого кандидата в Президенти.

«Заявляємо: жодні протиправні дії, політичний тиск не перешкодять нам вести чесну, відкриту агітаційну роботу серед виборців та забезпечити перемогу на президентських виборах лідеру ВО «Батьківщина» Юлії Тимошенко», – зазначається в заяві.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова