На Черкащині «батьківщинівці» відстоюють повернення джерела у власність громади

Звенигородські партійці оперативно відреагували на звернення жителів міської громади щодо передачі в оренду ділянки з колодязем джерельної води.

 

Як інформує пресслужба Черкаського обласного партосередку, голова Звенигородської міської партійної організації Олександр Кобилецький особисто зустрівся з жителями міста, аби детально з’ясувати обставини справи.

Як виявилося, на земельній ділянці, яка нещодавно владою міста передана в оренду місцевому підприємцю, розташоване джерело з питною водою, де населення постійно бере воду для власного споживання. Відтепер звенигородці сумніваються, що зможуть й надалі користуватися джерелом. Є рішення Звенигородської міської ради, де вказано, що підприємець буде здійснювати на цій території експлуатацію та догляд за гідротехнічними та водогосподарськими спорудами.

На жодне звернення громадян  у мерії не відповідають, уникають і відвідування містянами сесії та проведення громадських слухань.

«Зважаючи на суперечливу ситуацію, ми звернулися до депутата Черкаської обласної ради від «Батьківщини» Семена Радченка, обласної прокуратури та Управління екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації для перевірки факту законності та дотримання процедури прийнятого рішення», – повідомив Олександр Кобилецький.

Звенигородські партійці сподіваються на справедливе вирішення даного питання.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова