Михайло Поживанов: Чергова партія гуманітарної допомоги вже прямує до Одещини

Керівник «Батьківщини» міста Одеса Михайло Поживанов продовжує працювати з міжнародними донорами. Результатом такої співпраці стала чергова партія гуманітарної допомоги, яка з Відня вже вирушила до Одеси.

Михайло Поживанов зазначив, що завдячуючи Юргену Кунерту (Jurgen Kunert) – керівнику логістичної служби Міжнародної благодійної організації “Caritas” в Австрії та Петеру Шеферу, співробітнику Caritas, а також Тетяні Данник – члену управи Українсько-австрійського товариства у Відні жителі та лікарні Одещини отримають чергову та дуже важливу гуманітарну допомогу.

«Сьогодні автівка вже завантажена та їде до Одещини з чималою гуманітарною поміччю, замовлення від багатьох районних та міських лікарень області буде виконано. Цього разу вантаж складається з великої кількості сучасних медичних кровоспинних турнікетів для надання першої медичної допомоги в бойових умовах та умовах масових ушкоджень, а також є медичні препарати, перев’язочні матеріали, засоби гігієни, в тому числі памперси для дорослих. Крім того, додали продукти харчування, необхідні для щоденного вжитку, такі як цукор, рис, макарони та інше. Дуже дякую колезі та однопартійцю, керівнику «Батьківщини» Суворовського району міста Одеса Олегу Шевченко за допомогу у формуванні та доставці вантажу в Одесу», – розповів Михайло Поживанов.

Працюємо далі – до перемоги і після неї! Все буде Україна!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова