Михайло Цимбалюк: Потрібно напрацьовувати законодавчі ініціативи щодо вирішення проблем науковців

Напередодні голова «Батьківщини» на Львівщині, народний депутат України Михайло Цимбалюк у Львові зустрівся з завідувачем кафедри економіки та менеджменту Української інженерно-педагогічної академії у Харкові, професоркою Прохоровою Вікторією Володимирівною, завідувачем кафедри економіки повітряного транспорту Національного авіаційного університету Арєфʼєвою Оленою Володимирівною та професоркою кафедри економіки і менеджменту Української інженерно-педагогічної академії Проценко Валентиною Миколаївною.

За словами Михайла Цимбалюка, такі зустрічі з науковцями мотивують, спонукають до нових досліджень та завжди приносять моральне задоволення.

«Разом із катастрофічним недофінансуванням науки в Україні ще важливіша проблема полягає в неадекватній часу та можливостям системі організації науки. Через це ті скромні кошти, які держава виділяє на науку, використовуються неефективно. Спільно обговорили про ту всебічну підтримку, яку може запропонувати держава і ті законодавчі ініціативи з підтримки науки в Україні, які потрібно буде проголосувати після нашої перемоги в російсько-українській війн», – наголосив Михайло Цимбалюк.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова