Мирослава Ливч проінспектувала хід робіт із встановлення модульних будиночків

Днями керуюча справами облради, депутатка фракції «Батьківщина» Мирослава Ливч в складі робочої групи проінспектувала хід робіт із встановлення модульних будиночків.

Будинки призначені для внутрішньо переміщених осіб на території Свалявського професійного будівельного ліцею.

Тут майже повністю готові 10 тимчасових будівель – є меблі, вмонтована сантехніка, обігрівачі, підведені усі комунікації: водовідведення, водопостачання та електрика. Виконавці робіт запевняють, що до Великодня переселенці можуть відсвяткувати новосілля.

Представники облради разом із підрядниками та проєктна менеджерка Благодійного Фонду «Карітас Чеської Республіки» Наталія Мацькова обговорили подальші спільні дії. На порядку денному – водостічна система для даху гуртожитку, відмостки навколо будинку, є необхідність провести фасадні роботи та встановити освітлення території. Домовилися про наступні об’єкти, які відновлять для ВПО у нашій області.

Нагадаємо, що ремонт приміщень у гуртожитку Свалявського професійно-будівельного ліцею та облаштування збірних будиночків на територіях того ж ліцею у Сваляві та Мукачівського професійного аграрного ліцею ім. М. Данканича стало можливим завдяки співпраці Закарпатської обласної ради та Благодійного  Фонду «Карітас Чеської Республіки», про що було підписано відповідний договір надання благодійної допомоги у натуральній формі.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова