Маньківські «батьківщинівці» провели благодійний ярмарок на підтримку ЗСУ

Голова партійної організації у Маньківській територіальній громаді, волонтерка Юлія Панчук-Золотухіна разом зі своїми однодумцями організувала у громаді благодійний ярмарок для підтримки українських воїнів.

Як інформує пресслужба Черкаської обласної парторганізації, усі кошти, які вдалося зібрати під час ярмарку, направлені на потреби Збройних Сил України.

Свої вироби на ярмарку представили місцеві майстрині пекарства і хендмейду. Жителі Маньківщини із задоволенням купували домашні торти, печиво, булочки та інші смаколики, а також іграшки ручної роботи, різьблені скриньки, ляльки-мотанки, українські віночки тощо. Це не лише необхідно для дому, але й реальна допомога громади захисникам.

Як і ведеться, під час ярмарку виступали аматорські колективи дзензелівчан та маньківчан, козацький гурт «Родина», дует «Пізня зустріч». Зі сльозами на очах присутні переглянули танок про незламну дівчину-Україну, яку врятував Воїн Світла.

На заході побували і військові, які наразі проходять лікування у Маньківській громаді.

На запрошення «батьківщинівки» до організації ярмарку охоче долучилися маньківські працівників освіти, підопічні комунальної установи «Центр надання соціальних послуг», переселенці, волонтери із сіл громади.

«Ми всі об’єдналися для організації заходу, щоб зробити свій невеликий вклад у велику Перемогу. Усі кошти, зібрані на ярмарку, ми передали у волонтерську організацію «Волонтери Маньківщини», яка забезпечує зв’язок між тилом і передовою», – розповіла Юлія Панчук-Золотухіна.  

Така акція не єдина на рахунку партійки. Лише у березні у громаді їх проведено вже три.

Ось і напередодні Дня українського добровольця Юлія Панчук-Золотухіна оголосила про збір продуктів для добровольчих батальйонів.

До пункту збору місцеві жителі приносили свіжі фрукти, каву, чай, печиво, крупи тощо. Важливим «вкладом» були сухофрукти, цукерки, горіхи, родзинки, з яких волонтери виготовляли набори «Вітамінна бомба». Усе це було попаковано і передано для добровольчого батальйону «Карпатська Січ».

Свою волонтерську діяльність «батьківщинівка» розпочала з перших днів війни. Вона, як ніхто розуміє важливість підтримки українських воїнів, які наразі захищають Україну від агресора. Адже її чоловік теж перебуває у лавах ЗСУ.

«Ми не повинні бути байдужими, ми повинні бути корисними для наших незламних бійців. Ми повинні вистояти битву за Україну! І така дружна підтримка важлива і для Воїнів, і для нас, бо це надихає», – сказала Юлія Панчук-Золотухіна.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова