Майже 59 питань життєдіяльності області розглянули на сесії обласної ради

У вівторок голова Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина», голова постійної комісії з питань житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку у Полтавській облраді Сергій Бєлашов разом з колегами в онлайн режимі схвалили зміни до бюджету, розглянули майнові питання та внесли зміни до програм.

Продовжується послідовна реорганізація обласних комунальних підприємств. Дали згоду на передачу одного в державну власність, кілька будуть приєднані до більших і фінансово спроможних.

Щодо питань, які стосуються роботи житлово-комунального господарства. Депутатський корпус підтримав рішення про передачу “Градизьккомунсервіс” і “Зіньківський комунгосп” до обласного КП “Полтававодоканал”. Цьому передувало звернення громад. Об’єднання підприємств критичної інфраструктури під час війни – крок, який дозволить на місцях ефективніше розв’язувати питання щодо отримання дозволів на воду, землю, вчасно проводити ремонтні роботи, а отже забезпечити якісною питною водою жителів громад.

Зміни до програм. Погодили новий напрямок у програмі “Розвиток освітнього простору Полтавщини”. Область послідовно робить кроки для того, щоб більше школярів могли відвідувати навчання офлайн. Тими змінами до бюджету, які сьогодні підтримали, зафіксували надходження державної субвенції, яку отримають 9 громад області. Водночас і на обласному рівні плануємо послідовно розбудовувати мережу укриттів для опорних шкіл та закладів, де навчається понад 300 школярів.

Також заслухали звіти керівників області, підтримали звернення та погодили кандидатури полтавців для нагородження відзнаками Верховної Ради України.

Подяка колегам за плідну й конструктивну роботу!

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова