Майже 5 мільйонів гривень зібрали для військових освітяни Сарненської громади на Рівненщині

Від початку повномасштабного вторгнення працівники та педагоги закладів освіти Сарненської громади надонатили і наволонтерили 4 мільйони 870 тисяч 602 гривень.

Про це повідомляє пресслужба обласного партійного осередку.

За словами Сарненського міського голови, керівника районної організації ВО «Батьківщина» Руслана Серпенінова, освітяни залучені до пошиття аптечок, маскувальних костюмів, плетіння маскувальних сіток. В закладах створено цілі цехи з виготовлення окопних свічок.

«Виручені з організованих у школах благодійних ярмарок кошти, спрямовуються на придбання пікапів, квадроциклів, РЕБів, дронів. Також на придбання необхідних ліків, засобів дезінфекції та обробки поранень, перев’язних матеріалів. Вже доброю традицією став збір гігієнічних засобів, продуктів тривалого зберігання, засобів особистої гігієни, їжі швидкого приготування та одягу вихованцями закладів освіти», – пояснив очільник громади. – «Завдячуючи таким зборам, завантажуються волонтерські автівки, які прямують безпосередньо в зону бойових дій. Потужна волонтерська робота освітян продовжується й не зупиняється ні на мить».

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова