Луганська «Батьківщина» закликає комплексно вирішити питання забезпечення газом Троїцького району

Прикордонний район Луганщини на грані катастрофи – близько 14 тисяч людей можуть залишитися без газу з 1 січня 2020 року.

Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, про це написав на своїй Фейсбук-сторінці керівник Луганської обласної «Батьківщини» Олександр Романовський.

Політик наголосив, що про мешканців Троїцького району постійно забувають. Із часів незалежності України вони напряму залежать від прямих поставок газу в Україну саме з Росії, бо місцева газорозподільна станція під’єднана лише до джерела на території РФ. Аби з’єднати район із внутрішньою українською ГТС, потрібно близько 350 мільйонів гривень. Про цю проблему згадують лише тоді, коли підходить термін чергового підписання газового контракту.

Нині люди з острахом чекають Нового року, бо для них ця мить може стати далеко не святковою. Єдине, що сьогодні їм обіцяють – встановити палатки для обігріву. Активісти відправили листа до Президента України з проханням допомогти місцевій громаді.

«Я прошу максимально поширити цю інформацію, аби привернути до неї якомога більше уваги з боку держави. Треба вирішили цю проблему комплексно, раз і назавжди, а не просто «залатали дірку» до наступного підписання газового контракту», – написав Олександр Романовський.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова