Луганська «Батьківщина»: Сватове вже 4 роки чекає на допомогу від держави

Сватівська міська рада вчергове ухвалила звернення до уряду щодо виділення коштів на відновлення житлових будинків та об’єктів інфраструктури, пошкоджених вибухами на складі воєнної амуніції у 2015 році.

Як повідомляє пресслужба Луганської обласної парторганізації, про це розповів секретар міської ради, депутат від «Батьківщини» Дмитро Романенко.

«Попередня влада нас не слухала, сподіваємось, що новий Президент та новий Уряд допоможуть нашому місту в біді, яка сталася не з нашої вини», – сказав «батьківщинівець».

Нагадаємо, що під час вибуху на воєнних складах, які розмістили поруч із містом, постраждало біля 3000 будинків та 25 об’єктів інфраструктури. Деякі сватівчани, не дочекавшись допомоги, відремонтували своє житло власним коштом, проте дехто такої можливості не має і досі не отримав ні копійки від держави. Натомість, незважаючи на протести з боку міського голови, депутатів та місцевих мешканців, обласна комісія з питань ТБНС під керівництвом колишнього заступника голови облдержадміністрації Юрія Клименка минулого року визнала наслідки надзвичайної ситуації в Сватовому повністю ліквідованими.

Представники «Батьківщини» в міській раді разом із депутатами від інших партій продовжують боротьбу за виділення державної допомоги на відновлення пошкоджених вибухами будинків та об’єктів.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова