Лікарня Любашівської громади отримала допомогу від «Батьківщини» Одещини

В рамках гуманітарної роботи партії «Батьківщина», по допомозі лікарням громад області, партійна команда Одещини привезла велику кількість різноманітних медичних матеріалів, ліків та розхідників до КНП «Любашівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Любашівської громади Подільського району.

Голова «Батьківщини» Одещини Олег Радковський, разом з депутатом обласної ради Олександром Барським, депутатом Подільської райради Олексієм Стоцьким та керівником партійної молодіжки області Сергієм Шутовим також зустрілись з генеральним директором медзакладу Дмитром Фоміним.

Дмитро Анатолійович розповів політикам, що наразі в лікарні працює 200 працівників, а сам заклад обслуговує більше 50 тис. пацієнтів, що пов’язано з відсутністю у лікарнях сусідніх громад пологових відділень та хірургії.

«В нашій лікарні, протягом останніх трьох років, завантаженість пацієнтами постійно на 100 відсотків. Щоб надавати допомогу усім потребуючим ми періодично збільшуємо кількість ліжок. Щодо проблем, які стоять перед нашою лікарнею – це старіння персоналу та мала кількість молодих спеціалістів, які бажають працювати в громадах, недостатнє фінансування та знос апаратури. Але навіть в такий тяжкий час, ми намагаємось максимально якісно лікувати наших пацієнтів та надавати людям всю необхідну допомогу», – розповів Дмитро Фомін.

Директор Любашівської лікарні також наголосив на необхідності оновлення існуючого обладнання та придбання додаткового, щоб заклад міг працювати повністю на сучасному рівні.

Зважаючи на потреби лікарні Олег Радковський зазначив, що партійна команда та депутатський корпус візьмуть усі нагальні питання в роботу, щоб якнайшвидше допомогти медзакладу.

«В першу чергу хочу відзначити чудовий стан лікарні, особливо – пологового відділення. Палати для майбутніх матусь з таким оснащенням та ремонтом є не в кожному обласному центрі, не те що в громадах. Це заслуга всього колективу і керівництва Любашівської лікарні в першу чергу. Зі свого боку наша команда, через свої та партнерські благодійні фонди, буде працювати над забезпеченням нагальних потреб медзакладу. Також спробуємо допомогти лікарні з молодими спеціалістами опрацювавши питання з Одеський медичним університетом», – розповів Олег Радковський.

Окрім того голова «Батьківщини» Одещини додав, що питання по оновленню обладнання та закупівлі додаткового для Любашівської лікарні, буде опрацьоване на рівні депутатської ТСК у Верховній Раді, яку очолює Юлія Тимошенко.

«Завдяки роботі ТСК під керівництвом Юлії Тимошенко, нашій команді вже вдалось збільшити фінансування в декількох медзакладах області. Тому у нас є розуміння в якому напрямку рухатись у вирішенні таких питань», – резюмував Олег Радковський.

Гуманітарна допомога, яка була передана Любашівській лікарні «Батьківщиною» Одещини, надана БФ «Шляхетна справа» Сергія Шутова та БФ «З Одесою в серці» Анатолія Коломійця.

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова