Лариса Босенко: Під час війни підприємства області повинні працювати та отримувати підтримку

Під головуванням Лариси Босенко в обласній раді відбулася зустрікч з представниками бюджетоутворюючих підприємств.

Засідання у форматі “круглого столу” з представникамивеликих платників податків в обласній раді відбулося вперше. Його ініціювали члени постійної комісії обласної ради з питаньбюджету та управління майном та безпосередньо заступницяголови Полтавської обласної організації ВО «Батьківщина», голова комісії Лариса Босенко.

Метою засідання було обговорення важливих питань, щовиникають на підприємствах під час дії воєнного стану. Керівники семи підприємств розповіли про свої проблеми, серед якихтруднощі зі збутом продукції, обслуговуванняміноземних виробничих потужностей, необхідність змін у чинному законодавстві тощо. Має бізнес і багато специфічних, реальних і конкретних проблем, які депутати пообіцяли в межах компетенції вирішити.

Наприкінці зустрічі представники бізнесу подякували за можливість бути почутими, внесли пропозиції щодо наступнихзасідань, але вже за галузевими спрямуваннями. Від себе запропонувала, аби до наступної сесії обласної ради підготувати проєкт рішення, який дозволить проводити конкурс на звання кращого платника податків у тій чи іншій галузі. Таким чином ми зможемо відзначати найсумліннішіпідприємства, які продовжують тримати економічний фронт області. Щиро вдячна всім, хто знайшов час для зустрічі й спільного обговорення важливих проблем!” – підсумувалароботу круглого столу Лариса Босенко.

 

Календар новин

Останні новини

Фото дня

Відео дня

Пряма мова